3D Hubs : 3D Yazıcı Ağı İstanbulda

3D yazıcılar düzgün kullanıldığı ve bakımları yapıldığı, zaman 7/24 çalışabilen makinelerdir. Eğer 3D yazıcınızı sadece günde ortalama 3-5 saat kullanıyorsanız, geriye kalan 20 saati boşa gidiyor demektir. Bu nedenle 3D yazıcı  sahipleri aslında makinelerinin sadece küçük bir kapasitesini kullanabilmektedir. Bunu bir fırsat ve çözülebilecek bir sorun  olarak  gören 3D Hubs girişimi  makine sahipleri ve 3D model üretim hizmeti almak isteyenlerin bir çatı altında topluyor. 

3dhubs


Evet yanlış duymadınız eğer sizde yaklaşık  1000$ para harcayarak bir 3D yazıcı sahibi olduysanız, Makineniz kullanarak para kazanmanızı mümkün.  

3D Hubs'da şuana kadar 2700 den fazla 3d yazıcı listelenmiş durumda. Bu sayı ile 3DHubs Dünya üzerindeki en büyük 3D yazıcı ağını oluşturuyor. Ülkemizden de toplam 40 kadar 3D yazıcı listelenmiş bulunuyor. Eğer bir 3D yazıcı sahibi iseniz listelemenizi tavsiye ederiz. 3D baskıya ihtiyacınız varsa ve 3D printer yatırımı yapmak istemiyorsanız 3dhubs.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta 3dörtgen bünyesinde düzenlenen İstanbul 3D Hubs açılışında 3byazici.com olarak biz de oradaydık  etkinlikten fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz.
3d Printer eldiven
SLS ile Üretilmiş Bir Eldiven3D Hubs'dan ilginç modeller
3D Hubs'dab ilgiç modeller 
3D Printer Meraklıları
3D Printer Meraklıları

Filemon Schoffer 3D Hubs'ı Anlatıyor

Filemon Schoffer 3D Hubs'ı Anlatıyor
Bu yazıyı beğendiniz mi?

3byazici.com’da amacımız okuyucularımızı bilgilendirebilmek ve 3D Printer teknolojilerini ülkemizde daha iyi tanıtmak. Bu yazıyı beğendiyseniz çevrenizle paylaşarak; bizi daha fazla yazmamız için motive edebilirsiniz.

3byazici.com’u daki gelişmeler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder