3D Printer'dan Çıkma Diş Fırçası ile 6 Saniyede Diş Temizliği

3D Printer'ların kulanım alanı sahiplerinin hayal gücü ile sınırlı Bu duruma en güzel örnek 2-3 gün önce çıkan diş fırçası haberi. Blizzident tarafından satışa sunulan bu garip diş fırçası tam ağzınızın özelliklerine göre üretiliyor. 3D tarama gereksinimi nedeniyle ancak bir dişçinin yardımı ile size özel olarak üretilen diş fırçasının fiyatı 300 dolar ve bir yıl kullanım süresi var
3d Yazıcıdan diş fırçası

Nası Nası ?

3D Printer  ve 3D tarama yöntemi sayesinde bütün fırça uçları dişlerinizle 45 derecelik açı yapacak şekilde üretiliyor. Bütün dişlere aynı anda değen bu fırça uçları sayesinde normalde 3 dakika sürmesi gereken fırçalama işlemi sadece ısırma hareketleri ile 6 saniyede tamamlanıyor. Aşağıdaki videoda nasıl kullanıldığını görebilirsiniz
3D tarama ve 3d yazıcı teknolojisinin bundan daha garip bir kullanım alanı da var gerçi ancak adult içeriğe gireceği için bahsedemiyorum ;). Neyse konumuza dönersek, bu son teknoloji diş fırçası Günde 6 dakika yılda 36.5 saat zaman kazanmanızı sağlıyor tabi ki 300 Dolara ve en az bir dişçi ziyareti ile.

Kaynak: blizzident.com/


Bu yazıyı beğendiniz mi?

3byazici.com’da amacımız okuyucularımızı bilgilendirebilmek ve 3D Printer teknolojilerini ülkemizde daha iyi tanıtmak. Bu yazıyı beğendiyseniz çevrenizle paylaşarak; bizi daha fazla yazmamız için motive edebilirsiniz.

3byazici.com’u daki gelişmeler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder