Iron Man Gerçek Oluyor, Elon Musk 3D Tasarıma Yeni Bir Boyut Getiriyor

3D Yazıcı TasarımYukarıdaki sahne Iron Man filmine ait. Tony Stark (Iron Man), bu karede 3 boyutlu bir hologram üzerinden Iron Man giysisinin tasarımını gerçekleştiriyor. 

Ünlü girişimci Elon Musk bu teknolojinin çok yakında gerçek olabileceğini gösteren bir açıklama yaptı. El hareketleri ile 3 boyutlu tasarım yapılabileceğini gösteren bir videoyu çok yakında yayınlayacağını Twitter sayfası üzerinden açıkladı.  Hatta tasarlandıktan hemen sonra titanyum malzeme kullanarak 3D printer ile basılacağından bahsediyor heyecanla bekliyoruz.


Tony Stark ın yeryüzündeki vücut bulmuş hali olarak kabuk edilen Elon Musk PayPal, Tesla, SpaceX gibi yüksek teknoloji şirketlerinin kurucusu. Bu video ile de adeta Tony Stark olduğunu ispat eder nitelikte olacakç


Güncelleme:


Elon Musk Videoyu yayınladı.
Bu yazıyı beğendiniz mi?

3byazici.com’da amacımız okuyucularımızı bilgilendirebilmek ve 3D Printer teknolojilerini ülkemizde daha iyi tanıtmak. Bu yazıyı beğendiyseniz çevrenizle paylaşarak; bizi daha fazla yazmamız için motive edebilirsiniz.

3byazici.com’u daki gelişmeler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder