3D Yazıcıdan Anneler Günü Hediyesi

SigmaBot'u Kullanarak anneler günü için üretmiş olduğumuz güzel bir vazo. Annelerimiz için böyle özgün tasarımlara sahip farklı hediyeler ve daha bir çok başka şey için, 3D yazıcı kullanabilirsiniz. Hatta kendi içinizden geldiği gibi bir vazo tasarlayarak sıradan hediyelerden daha anlamlı ve özgün bir ürün ortaya koyabilirsiniz.

3D Yazıcı ile Vazo

3D yazıcılar çalışma prensipleri nedeni ile bir çok kompleks geometriye sahip şekli üretme yeteneğine sahip. Bu sayede özgün tasarımlara sahip aksesuarlar üretmek, mağaza mağaza dolaşmaktan daha kolay. Örneğin bu vazoya aşağıdaki açıdan bakarsanız kenarların tam bir kar tanesi şeklinde olduğu dikkatinizi çeker. Kar tanesi şeklinin kendi ekseni etrafında dönmesi ile oluşan bu tasarım, aslında oldukça basit bir temele dayanıyor.

3D Yazıcı ile Vazo


Bu tasarıma ve  daha farklı vazo tasarımlarına aşağıdaki linkten ulaşabilir; bir 3d yazıcı ile yada  3D yazıcı hizmetimizi kullanarak ürettirebilirsiniz. Bütün annelerin anneler günü kutlu olsun.


2 yorum:

  1. i Sayin Igein, Aiicco sigorta kredi kredi sirketi temsilcisi, is için kisisel bir kredi ihtiyacim var ki? Bu e-posta bize ilgileniyorsaniz eger biz,% 3 faiz oraniyla kredi vermek: Eger kredi transferi belge derhal ok ile devam etmek ( igein_h_yizevbekhai@admin.in.th )

    YanıtlaSil
  2. i Sayin Igein, Aiicco sigorta kredi kredi sirketi temsilcisi, is için kisisel bir kredi ihtiyacim var ki? Bu e-posta bize ilgileniyorsaniz eger biz,% 3 faiz oraniyla kredi vermek: Eger kredi transferi belge derhal ok ile devam etmek ( igein_h_yizevbekhai@admin.in.th )//

    YanıtlaSil