Nokia Lumia 820 nin Bilinmeyen Özelliği

3D Yazıcı teknolojisi her geçen gün gelişirken, dev sirketlerde bu teknoloji ile ürünlerinin özelliklerini genişleterek daha özgün bir kullanıcı deneyimi saglayabiliyorlar. Bu duruma verilebilecek en güzel örnek de Nokia'nın Son çıkardığı telefon Lumia 820.


Nokia, geçtiğimiz hafta Lumia 820 için arka kapak tasarım dosyalarını yayınladı. Telefon sahipleri bu dosyaları kullanarak kendilerine istedikleri renklerde ve tasarımda telefon kabı üretebilirler .  Tabi bunu için bir 3D Yazıcı Sahibi olmaları ya da bir hizmet sağlayıcıdan destek almaları gerekiyor.

Nokia nin bu girişimi kişisel yazıcı kullanımı açısından yeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Nokia gibi diğer dev şirketlerinde Ürün parçalarının kullanicilari tarafından üretilmesine olanak sağlayacak uygulamaları hayata geçirmesi bekleniyor.

Dosyaları Buradan indirebilirsiniz.

http://www.developer.nokia.com/info/sw.nokia.com/id/42482850-b21d-48e8-a027-6b6453e19fa5/Lumia820_shell_allparts_STL.zip.html
Bu yazıyı beğendiniz mi?

3byazici.com’da amacımız okuyucularımızı bilgilendirebilmek ve 3D Printer teknolojilerini ülkemizde daha iyi tanıtmak. Bu yazıyı beğendiyseniz çevrenizle paylaşarak; bizi daha fazla yazmamız için motive edebilirsiniz.

3byazici.com’u daki gelişmeler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder